Бесплатная доставка при заказе от 5000 грн

Нужна помощь? +38 (096) 106-64-67

Вибір ковдри: 3 основні поради

   Уві сні людина проводить третину свого життя. При цьому його незмінні супутники - подушка і ковдра. Тому дуже важливо вибрати такі ковдру і подушку, щоб вони забезпечили найкращий відпочинок. І хоча у кожного з нас свої переваги при виборі постільних аксесуарів, але всі схиляються до того, що вони повинні відповідати нашим фізіологічним особливостям, температурному режиму, розмірам ліжку, для того, щоб забезпечити нам міцний і здоровий сон.


   На що в першу чергу звернути увагу, вибираючи ковдру?
   Головна функція ковдри - підтримувати постійну температуру тіла, яка буде для вас комфортною і відповідала порі року за вікном. Іншими словами, ковдра - це нічний одяг. Підтримує температуру наповнювач, в якості якого використовують: пух, бавовна, вовна, або льняне волокно. 


   1. Вибираємо розмір
   За розміром ковдри ділять на двоспальні і односпальні.

   Найпоширеніші односпальні розміри: 140 х 205 см, 150 х 200 см, 160 х 215 см.

   Стандартними вважаються Євро розміри: 140 х 205 см і 160 х 215 см.

   Двоспальні ковдри виготовляють в таких розмірах: 172 х 205, 200 х 200, 220 х 240 см. Останнім часом, найпоширенішим розміром двоспальної ковдри вважається 200 х 220 см, так званий, "євро" розмір.

"Звичайно, Ви можете знайти і безліч інших розмірів, але ж ми говоримо за найпоширеніші"


   2. Зігріваючі властивості
   Для того, щоб добре розібратися в зігріваючих властивостях ковдри в першу чергу потрібно звертати увагу на наповнювач і матеріали з якого виробляється такий виріб.
   Найпоширенішим видом наповнювача є гусячий пух. Такий наповнювач має ряд переваг, які полягають в легкості і здатності відмінно зігрівати.
   Так само, для наповнювачів використовується овеча вовна або і зовсім природні матеріали як бавовна та льон,- ковдри з такими наповнювачами просто незамінні влітку, вони так як і пухові, дуже легкі і мають природне походження, але на відміну від пуху, волокна шерсті і бавовни мають відчутно меншу тепловіддачу.
   Окремо варто відзначити ковдри з синтетичним волокном, адже за допомогою великої кількісті досліджень і наукових досягнень, за своїми теплозберігаючими властивостями, такий наповнювач дуже наближений до натуральних матеріалів, але все ж таки головною відмінною рисою таких ковдр є штучний наповнювач, який є незамінним для людей, які страждають алергією.

   3. Легкість у повсякденному використанні
   На сьогоднішній день, з асортиментом побутової хімії та пральних машинок кожна ковдра може вважатися легкою в догляді, якщо слідкувати симолам на бірці, але все ж таки, звертайте увагу на те, чи вміститься ковдра в пральний барабан машини, чи буде місце для відповідної сушки (вертикальна або ж горизонтальна сушка) вже випраного виробу. Або ж поцікавтесь наперед про вартість відповідної послуги у Хімчистці, якій Ви довіряєте.

   Наша компанія надає широкий асортимент ковдр для Вашого комфортного сну. А досвідчені фахівці допоможуть підібрати виріб, який зможе задовольнити кожного!
Ми виробляємо ковдри з наповнювачем з гусячого пуху, вовни, бавовни, льну і звичайно ж гіпоалергенну лінію з штучним наповнювачем.


"Для Вас, як для себе!"

Поиск
Корзина

Ваша корзина пуста