Прийшов час прати ковдру з пуховим наповнювачем, а у Вас є сумніви як правильно це робити? Давайте ж детально розбиратись, адже, ми, як виробник, дуже часто отримуємо такі запитання від наших клієнтів, що вже є власниками пухових ковдр.
Що ж, по-перше, звістно, такі ковдри прати можно і навіть потрібно, це збереже ідеальний зовнішній вигляд виробу та в рази подовжить термін його використання, зберігаючи властивості пуху. Про найголовніші умови такого прання, говорять символи на бірці кожного нашого виробу, тому, першочерго, звертайте увагу на них.
По-друге, зважайте на можливості Вашої пральної машини, адже рекомендоване завантаження прального барабану, для прання ковдри з пуху, має бути від 6 кг, щоб Ви не нашкодили своїй помічниці перенавантаженням (при намоканні, суттєво збільшується вага пуху, тому не забувайте про це просте правило).
Але, давайте повернемося до першого правила та розберемо його більш детально, адже окрім вказаних символів, дійсно є певні тонкощі при пранні пухових ковдр:
- Категорично забороняється використовувати засоби, які у своєму складі містять хлор та соду - вони руйнують білкову складову пуху та погано виполоскуються з пуху навіть при багатаразовому повторі процедури полоскання. (Більш за все підходять гелеобразні засоби прання якісних виробників! Тому, обирайте засіб для прання ретельно, уважно вивчаючи його хімічний склад);
- Використання будь-яких засобів для прання (першочергово, звичайно, це засоби, що містять хлор або соду), при неякісному полосканні можуть залишатись, тому рекомендуємо проводити повторне полоскання для остаточного їх видалення (при залишку хімії після прання може виникати реакція організму на такі подразники, адже при контакті з вологою, вони будуть виділяти хімічні пари та провокувати реакцію організму, яку часто плутають з алергією на сам пух);
- Рекомендуємо прати в домашніх умовах при досить низьких температурах (на бірці вказано 40 градусів), допустимий максимум 50 градусів, але якщо Ви просто хочете освіжити ковдру, то краще оберіть температуру 30 градусів, це також подовжить сроки експлуатації пуху, не руйнуючи його.
- Не періть ковдру з виробами, де присутні блискавки або інші пластикові, гострі елементи, це може пошкодити та зіпсувати чохол ковдри, вивільнивши пух, що може призвести до поломки Вашої пральної машинки. Високі оберти також не потрібні, з тих самих причин, тому, якщо є можливість, обирайте більш повільні режими прання.
- Якщо є локальна пляма - використовуйте плямовивідник локально (знову ж таки, ретельно обираючи відповідний засіб, адже більшість плямовивідників мають у своєму складі елемент хлору);
- Не залишайте пухові ковдри на дуже довгий час у воді. Так як це органічний матеріал наповнення, надмірна і довготривала волога зіпсує пух.
- Сушка дозволяється, але знову ж таки, при низьких температурах (краще за все обрати обдув холодним повітрям, або ж прати влітку і сушити виріб природнім шляхом);
- Під час процедури сушки в машинці, покладіть в барабан спеціальні м‘ячики, вони полегшать процедуру повернення об‘єму, яка проводиться в самому кінці;
- Після усього процесу прання, краще залишити ковдру у сухому провітрюваному місці до повного висихання, періодично підбиваючи сам наповнювач (пам‘ятайте, що прямі сонячні промені можуть змінити віддінок тканини, тому, радимо їх уникати при природній сушці);
- Розбити пух всередині кожної касети або відсіку рукою або будь-яким допоміжним засобом, придатним для такої процедури, до придання йому повноцінного об‘єму, так як за своєю будовою, після прання, пух поєднується між собою. Силу прикладати не потрібно))
Пам‘ятайте, будь-який виріб, потребує догляду, якщо Ви хочете, щоб він прослужив Вам довгими роками!
Якщо у Вас залишаються запитання, або Вам потрібна консультація, телефонуйте та пишіть нам, або ж заповнюйте форму зворотнього зв‘язку безпосередньо через сайт і ми з радістю надамо усі відповіді, що стосуються наших виробів!
IGLEN - це коли якість перевершує ціну!